Tor przeszkód India

Pokonywanie toru przeszkód w kształcie litery „U” uczestnik rozpocznie od przeczołgania się przez tunele z obręczy. Kolejna przeszkoda to zwisające z sufitu, zagradzające drogę kule. W dalszym etapie trzeba się wspiąć po pochyłej ściance wspinaczkowej, pokonać stojące na drodze opony, tyczki oraz łuki. Po pokonaniu zakrętu uczestnika czeka kolejna wspinaczka, a później upadek z wysokości na poduchę. Wyścig kończy ominięcie stojących na drodze pachołków i zjazd do mety.

Meta

Meta to upragniony punkt tak wielu biegaczy ale nie u nas. Bo po biegu Jump&Run będziesz mieć ochotę na więcej tak więc zapraszamy!

Tor przeszkód Victor

Tor przeszkód Victor to doskonałe urządzenie do rywalizacji ale i świetnej zabawy. Rozpoczyna się od gąszczu słupków, przez które trzeba się przebić, aby dotrzeć do małej ścianki wspinaczkowej. Po przeskoczeniu tej przeszkody uczestnik musi się wdrapać na wyższą ścianę, żeby następnie zjechać po zjeżdżalni do mety.

Tor przeszkód Golf

Tor przeszkód Golf to jeden z najbardziej ekstremalnych torów przeszkód. Zapewnia dużą dawkę czołgania się i wspinania, a kończy się długą zjeżdżalnią. Sprawność uczestnika najpierw sprawdzi slalom między trójkątnymi, dmuchanymi przeszkodami, potem trzeba się przecisnąć przez iksy, przeskoczyć ściankę, pokonać ogromne, poziome słupy, żeby dotrzeć do głównego punktu programu – wysokich stopni. Dobra zabawa gwarantowana.

Przeszkoda Alfa

Ta przeszkoda mobilizuje uczestników do jak najszybszego przeczołgania się z jednej strony na drugą. Ta atrakcja to prawdziwe wyzwanie nawet dla osób, które mają świetną koordynację i kondycję.

Przeszkoda Yankee

Przeszkoda Yankee klasyczną przeszkodę wojskową zbudowaną z opon zamieniliśmy na dmuchaną. Ponad 100 otworów i ogromna banda do pokonania czeka na wszystkich uczestników. Zrób pierwszy krok, a zobaczysz, że wcale nie jest tak łatwo. Yankee rzuca wyzwanie Twojej równowadze i zwinności. Świetna zabawa gwarantowana!

Tor przeszkód Uniform

Uniform to niesamowity 30 metrowy tor z przeszkodami. Wystające sople, tuby (przez które należy przejść), dmuchane poprzeczki i słupki wyrastające z podłogi (które utrudniają przejście i spowalniają zawodników) oraz oczywiście 3 metrowa ścianka wspinaczkowa sprawią, że pokonywanie tych przeszkód wywoła uśmiech i każdego.

Przeszkoda Bravo

To pozornie prosta przeszkoda. Wbiegając do mega areny napotkasz 15 ogromnych kul, a my gwarantujemy, że przynajmniej jedna z nich Cię trafi. 14 metrowy tor należy przebiec jak najszybciej unikając zderzenia z kulą. Ale czy to Ci się uda? Zobaczymy!

Tor przeszkód Delta

Tor przeszkód Delta to świetna atrakcja, która polega na szybkim przebieganiu z jednej dużej kuli na kolejne. Nie jest to wcale proste zadanie, każdy przeskok wymaga sporej sprawności. Jeśli komuś się nie uda – nic nie szkodzi – z upadku na pewno będą cieszyć się inni uczestnicy.

Przeszkoda labirynt Echo

Niesamowite urządzenie, które sprawdzi Twoją orientację w terenie i nie tylko. Zadanie każde uczestnika jest bardzo proste, należy wejść do labiryntu i znaleźć wyjście. Świetna zabawa i moc wrażeń gwarantowane!