Zapraszamy dzieci na specjalną wersję Jump & Run Junior

Nie ma wspanialszej zabawy dla dzieci niż skakanie na dmuchanych atrakcjach i współzawodnictwo ze swoimi rówieśnikami. To właśnie z myślą o juniorach przygotowaliśmy formułę Jump & Run Junior. Chcemy zainspirować dzieci do bycia aktywnymi, a także do zdrowej rywalizacji i współpracy między sobą.

Co powinieneś wiedzieć

Jump and Run Junior czym jest i dla kogo?

Jump and Run Junior to bieg dedykowany dla dzieci w wieku 6 – 14 lat, w którym przeszkody i długość trasy jest dostosowana do możliwości młodych fajterów.

Jump and Run Junior mieści się przedziale wiekowym 6 – 14 lat. Moje dziecko ma sześć lat, czy to oznacza, że będzie brał udział z czternastolatkiem?

Nie, zmyślą o dzieciach stworzyliśmy podkategorie wiekowe. Nie chcemy aby starszaki „zdeptały” młodsze dzieci. Dlatego przy zapisie poprosimy Cię o wskazanie, do której podgrupy wiekowej chcesz zapisać swoje dziecko.

W jaki sposób zakupić bilet dla Juniora?

W zakładce Imprezy znajdziesz spis interesujących Cię wydarzeń. Wystarczy kliknąć ZAPISZ SIĘ, a dalej pójdzie jak z płatka. Zostaniesz poproszony o wskazanie godziny biegu, wybór podgrupy wiekowej Juniora oraz podanie imienia dziecka, które zostanie nadrukowane na plakietce startowej. Następnie zostaniesz przekierowany na stronę kupbilecik.pl, gdzie po zalogowaniu będziesz mógł dokończyć transakcję.

Gdzie odebrać pakiet Junior? (bandanka, napój)

Pakiet Juniora może odebrać rodzic/opiekun prawny lub osoba upoważniona przez opiekuna
prawnego wraz z uczestnikiem na miejscu imprezy, w Biurze Zawodów JUNIOR. Tam
należy również złożyć niezbędne oświadczenia (możesz je wypełnić na miejscu lub pobrać z
naszej strony z zakładki DO POBRANIA i przynieść już wypełnione). Na miejscu
sprawdzimy również Twoją tożsamość, więc zabierz ze sobą dowód, a Juniora prosimy o
zabranie legitymacji. Jeśli wszystko się zgadza pakiet startowy jest gotowy do odbioru!

Na ile wcześniej powinienem się zjawić przed biegiem?

Zapraszamy Cię na około godzinę przed planowanym biegiem. W tym czasie odbierzesz, swój pakiet startowy, przebierzesz się i przygotujesz do biegu. Około 20 minut przed Twoim starem zaprosimy Cię na wspólną rozgrzewkę.

Czy mogę biec razem z Juniorem?

Niestety, nie. Ten bieg jest przeznaczony tylko dla dzieci. Jeśli mach ochotę na bieg ze swoją pociechą wskakuj na Family Run!

Co się stanie, jeśli dziecko nie pokona przeszkody?

Nie martw się! Nie dyskwalifikuje Cię to z biegu. Wolontariusz przygotuje dla Ciebie specjalne karne zadanie do wykonania zamiast przejścia danej przeszkody.

Co jeśli Junior nie może wystartować?

Niestety, opłata za bilet nie podlega zwrotowi.
Jeśli jednak rezygnację z uczestnictwa zgłosisz maksymalnie na 14 dni przed datą danego biegu, wówczas masz możliwość przeniesienia swojego startu na inny termin.

Co od nas otrzymujesz?

Informacje

W Jump & Run Junior mogą brać udział dzieci w wieku 6-14 lat.

Zgłaszając udział dziecka w zawodach należy wypełnić dokumenty poniżej