Witamy na oficjalnej stronie biegów JUMP&RUN !

Jest to pierwszy w Polsce bieg z dmuchanymi przeszkodami. To właśnie tutaj przeżyjecie niesamowite emocje, poznacie smak adrenaliny i rywalizacji przy okazji świetnie się bawiąc. Czeka na Was 5 km zwariowanej zabawy, 20 wyjątkowych przeszkód i wspaniałe przeżycia, które będziecie chcieli powtórzyć!

Dlatego zbierzcie ekipę i wskakujcie na nasz wspaniały bieg! Gwarantujemy, że na mecie rozpierać Was będzie pozytywna energia i będziecie chcieli wrócić po więcej!

WYSKOCZ Z NAMI NA BIEG ! BIEGNIJ I SKACZ !
JUMP&RUN !

DLA KOGO jest JUMP&RUN?

Nasze biegi powstały z myślą o każdym, kto lubi dobrą zabawę poprzez aktywne spędzanie czasu i sprawdzanie własnych możliwości fizycznych. Zapraszamy osoby, które w codziennym życiu nie mają czasu czy ochoty na uprawianie sportu oraz takie, dla których aktywność fizyczna to chleb powszedni.

Pracujesz za biurkiem ? To idealnie! Bieg JUMP&RUN pomoże Ci w aktywny i pozytywny sposób „rozruszać kości”! Codziennie trenujesz na siłowni? Biegasz po pracy? Świetnie! Podczas JUMP&RUN sprawdzisz swoją kondycję fizyczną i sprawność ruchową ! Może to właśnie TY będziesz pierwszy na mecie?

Znajdź bieg odpowiedni dla Ciebie i wskocz z nami w najlepszą sportową zajawkę w Polsce ! Family Run? Bieg na 5 km? Grupowa rywalizacja? Czy bieg w pojedynkę?

Wybór należy do Ciebie! Gwarantujemy świetną zabawę i naładowanie baterii na długi czas !