Najczęściej zadawane pytania

1. JAKIE FORMUŁY MAM DO WYBORU?

Jump & Run oferuje wiele formuł biegów, wybór należy do Ciebie:
J&R CLASSIC – start indywidualny 5km, 20 przeszkód
J&R BILET GRUPOWY – kupujesz bilety dla całej paczki w obniżonej cenie , 5km, 20 przeszkód
J&R FAMILY RUN – wystartuj całą rodziną ! Jeden dorosły może mieć pod opieką max. dwójkę dzieci od 4. do 14. roku życia, 2 km 8 przeszkód.
J&R JUNIOR – w tej opcji bieg zorganizowany jest dla dzieci od 6. do 14. roku życia. Biegi odbywają się w podgrupach wiekowych, 2 km 9 przeszkód.
J&R IMPREZY FIRMOWE – specjalnie przygotowana oferta dla Twojej firmy w formie biegu i rywalizacji lub teambuildingu.

2. ZAPISAŁEM SIĘ, CO TERAZ? CO MUSZĘ WIEDZIEĆ?

Wszelkie niezbędne informacje otrzymasz po zakupie biletu. Najważniejsze jest dobre przygotowanie do biegu – wygodne sportowe ubranie i obuwie z miękką podeszwą. Na miejscu znajdować się będzie biuro zawodów, gdzie po rejestracji swojego uczestnictwa otrzymasz indywidualny numer zawodnika oraz informacje organizacyjne. Przed każdym biegiem zorganizowana jest wspólna rozgrzewka 

3. CO ZNAJDUJE SIĘ W PAKIECIE STARTOWYM?

Pakiety startowe są takie same dla każdej formuły biegu. W przypadku uczestnika dorosłego otrzymuje on: koszulkę, w przypadku dzieci do 14.go roku życia jest to bandanka oraz napój. Każdy uczestnik po ukończeniu biegu otrzymuje pamiątkowy medal. Na fanpagu Jump & Run na Facebooku widnieć będzie klasyfikacja końcowa każdego zawodnika (znajdziesz tam swoją pozycję po numerze startowym).

4. GDZIE I KIEDY MOGĘ ODEBRAĆ PAKIET STARTOWY?

Każdy uczestnik otrzymuje pakiet startowy na miejscu biegu, w dniu danego wydarzenia, po rejestracji w biurze zawodów.

5. GDZIE ZNAJDUJE SIĘ BIURO ZAWODÓW?

Biuro zawodów znajduje się na miejscu organizacji danego biegu Jump & Run, przy wejściu na teren zawodów.

6. CO POWINIENEM ZAŁOŻYĆ?

Na stronie jumpandrun.pl lub na miejscu imprezy można zakupić logowane koszulki biegowe. Są idealne do biegu a zarazem sprawią, że dołączysz do wielkiej Rodziny Jump & Run ! Masz już koszulkę? Zatem wskakuj w sportową, wygodną odzież oraz buty z miękką podeszwą. Pamiętaj także o ściągnięciu wszelkiej biżuterii.

7. JAK POWINIENIEM SIĘ PRZYGOTOWAĆ DO BIEGU?

Na bieg przyjdź wypoczęty, zdrowy i wygodnie ubrany. Zabierz ze sobą wodę – jeśli zapomnisz na miejscu jest możliwość zakupienia napoju oraz zdrowej przekąski.

8. CZY MOGĘ PRZYPROWADZIĆ RODZINĘ I PRZYJACIÓŁ ABY MI KIBICOWALI?

Nie ma nic bardziej motywującego niż doping najbliższych – kibice będą mogli obserwować rywalizację uczestników z odpowiedniej odległości.

9. CZY MOGĘ KUPIĆ BILET W DNIU ZAWODÓW?

Bilety są dostępne tylko w przedsprzedaży – ilość miejsc na każdy bieg jest ograniczona ze względów bezpieczeństwa i Twojej wygody. Nie można z tych względów kupić biletów na miejscu wydarzenia.

10. CZY MOGĘ GDZIEŚ ZOSTAWIĆ SWOJĄ TORBĘ, GDY BIORĘ UDZIAŁ?

Na terenie biegu Jump&Run tworzymy specjalne miejsce, abyś w razie potrzeby mógł przechować swoje rzeczy na czas biegu.

11. CZY MOGĘ ZREZYGNOWAĆ Z UDZIAŁU W BIEGU I OTRZYMAC ZWROT PIENIĘDZY?

Biletów nie można zwracać. Można w razie potrzeby przełożyć swoje uczestnictwo w biegu na inne wydarzenie (inny dostępny termin), po zgłoszeniu tego faktu maksymalnie na 5 dni przed biegiem na który został zakupiony bilet. Chęć zmiany zgłaszamy bezpośrednio na portalu KUPBILECIK w zakładce kontakt.

12. CZY MOGĘ KUPIĆ START W JUMP&RUN W PREZENCIE?

Świetny pomysł na prezent! Vouchery są dostępne na stronie Jump & Run, w zakładce „Vouchery”

13. CHCĘ ROBIĆ ZDJĘCIA PODCZAS JUMP&RUN – MOGĘ?

Jasne! Zdjęcia to idealna pamiątka! Nie zapomnij przy publikacji fotek oznaczyć nasz profil Jump & Run na Facebooku lub Instagramie – będzie nam bardzo miło 

14. CO JEŚLI NIE POKONAM PRZESZKODY?

Nie martw się! Nie dyskwalifikuje Cię to z biegu. Wolontariusz przygotuje dla Ciebie specjalne karne zadanie do wykonania zamiast przejścia danej przeszkody.

15. NIE MAM JESZCZE UKOŃCZONYCH 18 LAT, A CHCĘ WYSTARTOWAĆ – MOGĘ?

Nic nie stoi na przeszkodzie! Jeśli znajdujesz się w przedziale wiekowym 15-17 lat, potrzebujesz zgody rodzica lub opiekuna prawnego. Wszelkie wzory dokumentów do wypełnienia i nadesłania znajdziesz na stronie jumpandrun.pl w zakładce „do pobrania”.

16. CZY NA IMPREZIE ROBIONE SĄ ZDJĘCIA?

Oczywiście! Nasz fotograf dołoży wszelkich starań, aby uwiecznić to wspaniałe wydarzenie. Jeśli podczas szaleńczego wyścigu zauważysz jednego z nich – uśmiechnij się! Będziesz mieć wspaniałą pamiątkę. Kilka dni po wydarzeniu będziemy publikować fotki na fanpag’u Facebookowym Jump & Run.

17. JAK ZGŁOSIĆ SIĘ NA WOLONTARIAT?

Nie możemy sie doczeka, aż się poznamy! Wszelkie informacje i dokumenty znajdziesz na stronie jumpandrun.pl w zakładce „wolontariat” i „do pobrania”