Zapraszamy całe rodziny na specjalną wersję Jump & Run Family.

To 1.5 kilometra świetnej zabawy, adrenaliny i przede wszystkim wspaniałej przygody. J&R Family to okazja aby zacieśnić więzi rodzinne i wspólnie przeżyć coś wyjątkowego. Dlatego już teraz zbieraj ekipę, zapisz się na jedyny w Polsce bieg z nadmuchiwanymi przeszkodami i wyskacz zwycięstwo po wspaniały medal!

Jump and Run Family – biegnij i skacz całą rodziną!

Jump and Run Family to bieg dla całej rodziny, ma na celu przede wszystkim wspólną zabawę i integrację, ale również walkę o medal.

Zespół musi się z składać z minimum jednego dorosłego opiekuna oraz jednego dziecka. Jeden dorosły może odpowiadać za maksymalnie dwoje dzieci.

Wiek dzieci w formule J&R Family to 4-14 lat.

Co powinieneś wiedzieć

Jump and Run Family mieści się przedziale wiekowym 4 – 14 lat. Czy są tworzone podgrupy wiekowe?

Oczywiście. Przy rezerwacji biletów poprosimy Cię o wskazanie, do której podgrupy wiekowej chcesz zapisać siebie i swoje dziecko.

W jaki sposób zakupić bilet na Family Run?

W zakładce Imprezy znajdziesz spis interesujących Cię wydarzeń. Wystarczy kliknąć ZAPISZ SIĘ, a dalej pójdzie jak z płatka. Zostaniesz poproszony o wskazanie godziny biegu, wybór podgrupy wiekowej. Następnie zostaniesz przekierowany na portal, gdzie po zalogowaniu będziesz mógł dokończyć transakcję. Pamiętaj jeden bilet to wstęp dla jednego dorosłego i jednego dziecka, chcąc zabrać ze sobą drugą pociechę należy wykupić dla niej bilet. Jeden dorosły może odpowiadać za maksymalnie dwoje dzieci.

Gdzie odebrać pakiet Family Run (koszulka, bandanka, napój)?

Pakiet Rodzinny można odebrać na miejscu imprezy, w Biurze Zawodów FAMILY RUN. Tam należy również złożyć niezbędne oświadczenia (możesz je wypełnić na miejscu lub pobrać z naszej strony z zakładki DO POBRANIA i przynieść już wypełnione). Na miejscu poprosimy Cię o okazanie dowodu tożsamości. Pamiętaj, że tylko rodzic lub opiekun prawny może wyrazić zgodę na uczestnictwo swojego dziecka w biegu. Jeśli wszystko się zgada pakiet startowy jest gotowy do odbioru!

Na ile wcześniej powinienem się zjawić przed biegiem?

Zapraszamy Cię na około godzinę przed planowanym biegiem. W tym czasie odbierzesz, swój pakiet startowy, przebierzesz się i przygotujesz do biegu. Około 20 minut przed Twoim starem zaprosimy Cię na wspólną rozgrzewkę.

Co się stanie, jeśli nie pokonamy przeszkody?

Nie martw się! Nie dyskwalifikuje Cię to z biegu. Obsługa przygotuje dla Ciebie specjalne karne zadanie do wykonania zamiast przejścia danej przeszkody.

Co jeśli nie możemy wystartować w biegu?

Bilety można zwrócić w ciągu 14 dni od daty zakupu. Po tym terminie masz możliwość przeniesienia swojego startu na inny bieg.

Co od nas otrzymujesz?​

Zgłaszając udział dziecka w zawodach należy wypełnić dokumenty poniżej